Technologie

Co oznacza jakość 4K dla kina cyfrowego?

Kino cyfrowe 4K firmy Sony oznacza obrazy lepszej jakości i głębsze emocjonalne doznania, które klienci uwielbiają. Filmy w technologii 4K firmy Sony tryskają bogactwem żywych kolorów i realistycznych szczegółów. Nic nie jest w stanie im dorównać.

Jakość 4K to niewiarygodna ilość szczegółów. Obraz 4K wyświetlany na ekranie kinowym ma rozdzielczość 4096 na 2160 pikseli (czyli malutkich kropek). To ponad 8 megapikseli (8 milionów pikseli), czyli czterokrotność liczby pikseli w Twoim domowym telewizorze Full HD (1920 na 1080 pikseli). Nie musisz się martwić o pikselizację — nawet siedząc w przednim rzędzie nie zobaczysz ani jednego piksela.

Jakość 4K to niewiarygodna ilość szczegółów. Ale to nie wszystko. Projektory kina cyfrowego 4K firmy Sony wyświetlają filmy o niezwykle wysokim współczynniku kontrastu. Jest to różnica pomiędzy ciemnymi i jasnymi obszarami w obrębie tej samej sceny, takimi jak jasno migająca gwiazda na tle czarnego jak smoła nieba. Zaawansowany mechanizm optyczny w projektorze zapewnia piękne, jasne obrazy o niewiarygodnym współczynniku kontrastu rzędu 8 000:1, znacznie wyprzedzającym międzynarodowe standardy kina cyfrowego i prawie dorównującym możliwościom ludzkiego wzroku.

Projektor Sony 4K